Ring til os eller send en forespørgsel på en af vores artister +45 46 15 37 00
Tajmer Booking & Management

Tajmer Booking & Management

Søndre Allé 17 DK-4600 Køge Tlf. +45 46 15 37 00 tajmer@tajmer.dk CVR: 29153450

Send en uforpligtende forespørgsel eller ring og få en snak på 46 15 37 00

Stig Hansen

Management & Booking
stig@tajmer.dk
+45 46 15 37 00

Tenna Tajmer

Management & Tour
tenna@tajmer.dk
+45 46 15 37 00

Majken B. Christensen

Booking
majken@tajmer.dk
+45 46 15 37 00

Charlotte Andersen

Økonomi
lotte@tajmer.dk
+45 46 15 37 00

Annette Veng

P.A. for Tenna Tajmer og Stig Hansen
annette@tajmer.dk
+45 46 15 37 00

Jonas N. Christensen

Booking & Media
jonas@tajmer.dk
+45 46 15 37 00

Trine Lykke Ringsmose

Produktion & Booking
trine@tajmer.dk
+45 46 15 37 00

Julie Møgelberg Sørensen

Social media
julie@tajmer.dk
+45 46 15 37 00